İNSAN KAYNAKLARI

Toros Gönen’de Çalışmak

Toros Gönen Yenilenebilir Enerji, esas olarak bitki besin maddesi üretimi alanında faaliyet gösteren Toros Tarım’ın bağlı kuruluşlarından biridir.

Şirket, kimyevi gübre üretimini Ceyhan, Mersin ve Samsun’daki üç fabrikasında sürdürmektedir. 2017 yılında ilk organomineral gübre ürününü çiftçilere sunan Toros Tarım, 2019 yılında bünyesine kattığı Toros Gönen Enerji ve 2020 yılında devreye aldığı Toros Meram Yenilenebilir Enerji yatırımları ile organik ve organomineral gübre pazarının da en önemli oyuncularından biri haline gelmiştir.

Toros Gönen Yenilenebilir Enerji’nin insan kaynakları politikasının temelini, Toros Tarım’ın tüm bağlı kuruluşlarında olduğu gibi, “Çalışanlarımız en değerli kaynağımızdır” anlayışı oluşturur. Toros Tarım gibi, Toros Gönen Yenilenebilir Enerji de belirlenen hedeflere, kalite ve maliyetten ödün vermeden, en hızlı şekilde ulaşmak için insan kaynaklarının önemine inanır. Çalışanların takım anlayışıyla eşgüdüm ve etkin iletişim içinde, ortak hedefler çevresinde bütünleşerek şirket çıkarları doğrultusunda hareket etmesini, başarının en önemli gereği sayar.

Toros Gönen Yenilenebilir Enerji, gerek çalışanlarının iç memnuniyetini artırmak, gerekse şirketin çalışanlarından en üst derecede yararlanmasını sağlamak amacıyla etkin bir insan kaynakları programı uygulamaktadır.

CV BIRAK